O gabinecie

gabinet stomatologiczny wrocław

Nasze kliniki

Poznaj nas!

Klinika ADENTAL to firma tworzona z pasją. To zgrany zespół lekarzy 
i higienistek stomatologicznych z troską dbających o Twój uśmiech.

Klinika ADENTAL to miejsce, gdzie łączy się stomatologia, implantologia i ortodoncja z medycyną estetyczną twarzy, a zdrowy i piękny uśmiech z pełną blasku, odżywioną cerą. To miejsce, gdzie najważniejszy jest pacjent, jego oczekiwania i satysfakcja z leczenia. Miejsce, gdzie ważni są ludzie, dobra atmosfera i uśmiech.

On ponad 25 lat staramy się, aby każda wizyta stomatologiczna, każde nasze spotkanie konsultacyjne, czy diagnostyczne odbywało się w miłej atmosferze i bez stresu. Lekarze Kliniki ADENTAL dokładają wszelkich starań, aby poświęcić pacjentowi jak najwięcej uwagi, wysłuchać, bez pośpiechu odpowiedzieć na wszystkie zadane pytania i przede wszystkim skutecznie pomóc.

Nasz zespół lekarzy stomatologów, protetyków, implantologów i ortodontów stale współpracuje ze sobą, aby zapewnić Państwu maksimum satysfakcji z leczenia.

Zaufaj nam

Dlaczego my?

Firma rodzinna, działająca
od 1992 roku

Kompleksowe
leczenie

Dla nas najważniejszy
jest pacjent!

Adental

Nasza misja

Naszym pacjentom gwarantujemy pełną uczciwość zawodową, przedstawiamy wszystkie dostępne rozwiązania i możliwości leczenia, po to abyście mogli Państwo wybrać odpowiednie dla siebie. Dla wygody pacjenta wizyty mogą odbywać się zarówno w Klinice ADENTAL we Wrocławiu, jak i w naszym oddziale ADENTAL w Jelczu-Laskowicach.

ADENTAL to firma rodzinna, założona w 1992 roku przez lek. dent. Agnieszkę Świerczyńską, z tradycją kontynuowaną przez kolejne pokolenie specjalistów – lek. dent. Ewę Motyl i mgr spec. techniki dentystycznej Annę Świerczyńską-Murdzię.

Serdecznie zapraszamy do Kliniki ADENTAL, w której centrum znajduje się zadowolony pacjent.

Adental – od 1992… na zawsze…

Adental

Nasz zespół

Przedstawiamy naszych lekarzy, których wiedza i pasja sprawiają, że nasza Klinika to miejsce, gdzie Twój uśmiech jest w najlepszych rękach. Nasi lekarze to nie tylko specjaliści w swoich dziedzinach, to ludzie, którzy naprawdę dbają o Twój uśmiech. Odkryj, co ich wyróżnia i czemu warto zaufać naszemu doświadczonemu zespołowi.

Więcej niż zaufanie

Opinie

Zapraszamy do gabinetów

Czas na kontakt!
Nasz adres email
gabinet@adental.pl
Numer telefonu:
+48 500 514 900
Adres email:
wroclaw@adental.pl
Godziny otwarcia:

Poniedziałek 9.00 - 18.00
Wtorek 9.00 - 18.00
Środa 9.00 - 18.00
Czwartek 9.00 - 18.00
Piątek 9.00 - 18.00
Sobota nieczynne
Niedziela nieczynne

Numer telefonu:
+48 500 536 900
Godziny otwarcia:

Poniedziałek 9.00 - 18.00
Wtorek 9.00 - 18.00
Środa 9.00 - 18.00
Czwartek 9.00 - 18.00
Piątek 9.00 - 18.00
Sobota nieczynne
Niedziela nieczynne

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz na naszej stronie. Gwarantujemy szybką odpowiedź na Państwa zapytania i jesteśmy do Państwa pełnej dyspozycji w ramach świadczonych przez nas usług.