Piękny uśmiech, pewność siebie!

4.8/5 - (6 votes)

Czy Twoje zęby pokryły się nieestetycznymi przebarwieniami, których nie jest w stanie zlikwidować pasta wybielająca? Poznaj sprawdzone sposoby, które umożliwiają wybielenie zębów i odzyskanie pewności siebie.

Wybielanie zębów lampą ZOOM: zabieg rozpoczyna się od nałożenia na zęby specjalnego żelu wybielającego, który wymaga aktywacji światłem emitowanym przez lampę Beyond. Cały zabieg trwa około 60 minut i daje doskonałe efekty. Zaletą tej metody jest możliwość usunięcia nie tylko przebarwień powierzchniowych, ale również poszarzałych zębów martwych. Wybielanie zębów lampą ZOOM jest bezinwazyjne i nie powoduje żadnych podrażnień ani nadwrażliwości. Po wykonaniu gabinetowego wybielania zębów, zaleca się zastosowanie nakładkowego wybielania zębów metodą domową w celu utrzymania efektów wybielania przez jak najdłuższy czas.

Przed zabiegiem wybielania zębów należy umówić się na wizytę konsultacyjną, w celu sprawdzenia stanu zębów, wyleczenia wszelkich ubytków oraz wykonania profesjonalnej higienizacji jamy ustnej – wtedy efekty będą najdoskonalsze.

Przeciwwskazania do wybielania zębów:

– ciąża

– okres karmienia piersią

– wiek poniżej 16 lat

Zaufali nam

Umów wizytę