Umów wizytę

Nasz zespół

Dr Agnieszka Świerczyńska

Absolwentka Wydziału Stomatologii Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Ukończyła studia podyplomowe „Medycyna estetyczna dla lekarzy” na GWSH. Członek Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. Założycielka Centrum Stomatologicznego Adental. Lekarz praktyk. Specjalizuje się w stomatologii estetycznej, protetyce i implantoprotetyce stale poszerzając swoją wiedzę na licznych szkoleniach oraz kursach w kraju i za granicą. Szczególnie zainteresowana holistycznym podejściem do leczenia pacjenta.  Kompleksowo, w połączeniu z zabiegami medycyny estetycznej przeprowadza metamorfozy uśmiechu swoich pacjentów.

 • lekarz stomatolog
 • dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

Dr Beata Bakalarczyk-Kuriata

Absolwentka Wydziału Stomatologii Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Lekarz praktyk. Członek Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. Na podstawie uzyskania zaliczenia cyklu kursów teoretycznych i praktycznych oraz po złożeniu egzaminu przed radą naukową Polskiego Towarzystwa Endodontycznego ukończyła podyplomowe Curriculum Endodontyczne. Z zespołem Adental związana od 2004 roku. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej i endodoncji.

 • lekarz stomatolog
 • endodonta

Dr Ewa Motyl

Ukończyła Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Członek International Team for Implantology. Uczestniczka Cyklu Curriculum Implantologicznego ITI Polska. Pod okiem uznanych i doświadczonych wykładowców stale poszerza swoją wiedzę z dziedziny chirurgii i implantologii biorąc udział w licznych szkoleniach. Szczególnie zainteresowana chirurgią przedprotetyczną i rekonstrukcyjną.

 • lekarz stomatolog

 

Dr Bartosz Startek

Absolwent Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Odbył roczny staż podyplomowy w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką we Wrocławiu SPZOZ. W 2013 roku przystąpił do krajowego konkursu na rozpoczęcie 6. letniego szkolenia specjalistycznego z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej. Spośród jedynie dwóch dostępnych miejsc w kraju, rekrutowanych dwa razy do roku, w oparciu o wyniki egzaminu, przyznano mu miejsce specjalizacyjne na Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie. W 2014 roku przeniósł się na Oddział Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Wojewódzkim Centrum Medycznym w Opolu, gdzie specjalizuje się w zakresie leczenia złamań trzewioczaszki, chirurgii ortognatycznej, onkologicznej, rekonstrukcyjnej i plastycznej. Po dzień dzisiejszy rozwija tam swoją pasję, a jej owocami jest, między innymi, autorski system narzędzi do przeszczepów kostnych oraz sterowanej regeneracji kostnej produkowany w Portugalii. W 2015 roku odbył stypendium w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Uniwersytetu Carla Gustava w Dreźnie. W 2016 roku podpisał umowę z Kliniką Chirurgii Onkologicznej i Rekonstrukcyjnej w Gliwicach, gdzie podnosi swoje umiejętności z zakresu chirurgii onkologicznej oraz mikrochirurgii rekonstrukcyjnej (Prof. dr hab. n. med. Adam Maciejewski).

 • lekarz stomatolog
 • implantolog
 • chirurg stomatologiczny

Dr Peter Srebrić

Absolwent Wydziału Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Lublanie (Słowenia) w 2002 r. W czasie studiów w latach 2000-2001 pracował jako asystent-instruktor na Wydziale Stomatologii zachowawczej i endodoncji. Po ukończeniu studiów pracował w Centrum leczenia bruksizmu w Lublanie. W 2007 zaczął pracować we Wrocławiu. Uczestniczył w licznych kursach i szkoleniach w Polsce i za granicą. Zajmuje się leczeniem ortodontycznym i leczeniem dysfunkcji stawów skroniowo-żuchwowych lub kompleksowym leczeniem złożonych przypadków.

 • lekarz stomatolog
 • ortodonta

 

Dr Grzegorz Bryska

Absolwent Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Specjalizuje się w ortodoncji. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach ogólnokrajowych i zagranicznych.

 • lekarz stomatolog
 • ortodonta

mgr lic. tech. dent. Anna Świerczyńska-Murdzia

Ukończyła Studium Techniki Dentystycznej we Wrocławiu.
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, Wydziału Lekarskiego II na kierunku – Techniki dentystyczne.
Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej na kierunku – Zarządzanie i Marketing.
Posiada międzynarodowy dyplom City & Guilds of London Institute potwierdzający zdobyte kwalifikacje w zawodzie – Technik dentystyczny.

 • specjalista ds. techniki dentystycznej

mgr Monika Świtalska

Absolwentka Biologii Uniwersytetu Wrocławskiego, podyplomowo ukończyła Finanse i Bankowość na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz liczne szkolenia i kursy z zakresu ochrony zdrowia i zarządzania w służbie zdrowia. Z branżą stomatologiczną związana od 14 lat.

 • manager

Marzena Idaczyk

Ukończyła Medyczne Studium Zawodowe nr 4  we Wrocławiu na kierunku – Higienistka stomatologiczna, oraz Medyczne Studium Zawodowe nr 1 we Wrocławiu na kierunku – Technik elektroradiologii. Aktywnie uczestniczy w kursach i szkoleniach z zakresu radiologii i promocji zdrowia.  Zajmuje się profilaktyką stomatologiczną  oraz radiologią. Z zespołem Adental związana od 2008 roku.

 • technik elektroradiologii