Klinika ADENTAL
– poznajmy się!

Klinika ADENTAL to firma tworzona z pasją. To zgrany zespół lekarzy i higienistek stomatologicznych z troską dbających o Twój uśmiech.

Klinika ADENTAL to miejsce, gdzie łączy się stomatologia, implantologia i ortodoncja z medycyną estetyczną twarzy, a zdrowy i piękny uśmiech z pełną blasku, odżywioną cerą. To miejsce, gdzie najważniejszy jest pacjent, jego oczekiwania i satysfakcja z leczenia. Miejsce, gdzie ważni są ludzie, dobra atmosfera i uśmiech.

On ponad 25 lat staramy się, aby każda wizyta stomatologiczna, każde nasze spotkanie konsultacyjne, czy diagnostyczne odbywało się w miłej atmosferze i bez stresu.

Lekarze Kliniki ADENTAL dokładają wszelkich starań, aby poświęcić pacjentowi jak najwięcej uwagi, wysłuchać, bez pośpiechu odpowiedzieć na wszystkie zadane pytania i przede wszystkim skutecznie pomóc. Nasz zespół lekarzy stomatologów, protetyków, implantologów i ortodontów stale współpracuje ze sobą, aby zapewnić Państwu maksimum satysfakcji z leczenia.

 

Dlaczego warto nam
zaufać?

Naszym pacjentom gwarantujemy pełną uczciwość zawodową, przedstawiamy wszystkie dostępne rozwiązania i możliwości leczenia, po to abyście mogli Państwo wybrać odpowiednie dla siebie. Dla wygody pacjenta wizyty mogą odbywać się zarówno w Klinice ADENTAL we Wrocławiu, jak i w naszym oddziale ADENTAL w Jelczu-Laskowicach.

ADENTAL to firma rodzinna, z tradycją kontynuowaną przez kolejne pokolenie specjalistów – doktor Ewę Motyl i mgr spec. protetyki Annę Świerczyńską-Murdzię, które z pasją i oddaniem wspierają pracę w klinice ADENTAL i oddają serce naszym pacjentom. Każdego dnia wspólnie dbamy o Państwa komfort i zdrowy, piękny uśmiech. Dziękujemy za zaufanie od pokoleń i cieszymy się, że grono pacjentów stale się powiększa.

Serdecznie zapraszamy do Kliniki ADENTAL, w której centrum znajduje się zadowolony pacjent.

ADENTAL – od 1992… NA ZAWSZE…

Umów się na wizytę!

Umów wizytę