Najczęściej zadawane pytania

5/5 - (1 vote)

Czy wykonujecie zdjęcia RTG?

Tak, dzięki własnemu Centrum Diagnostyki Radiologicznej jesteśmy w stanie na miejscu (bez odsyłania Pacjenta) wykonać zdjęcia radiologiczne takie jak: Pantomogram, Cefalometria, Tomografia 3D, RVG zębowe.

Czy świadczycie usługi w ramach kontraktu z NFZ?

W związku z ciągłym rozwojem na rynku związanym z dziedziną stomatologii (wprowadzanie coraz nowocześniejszych materiałów, sprzętów i urządzeń stomatologicznych) przyczyniających się do leczenia na bardzo wysokim poziomie niestety nie jesteśmy w stanie świadczyć usług w ramach oferowanej przez NFZ refundacji. Takie działania spowodowałyby znaczny spadek jakości wykonywanych przez nas usług medycznych.

Czy przed wizytą stomatologiczną mogę jeść i pić?

Tak, należy jednak po zakończonym jedzeniu czy piciu porządnie wyszczotkować zęby. Jest to możliwe w naszych klinikach w łazience dla gości.

Czy w okolicy gabinetu jest miejsce, w którym można bezpiecznie zaparkować samochód?

Tak, zarówno w klinice we Wrocławiu jak i w Jelczu-Laskowicach można swobodnie znaleźć bezpieczne miejsca parkingowe.

Jakie formy płatności są akceptowane w klinikach ADENTAL?

Przyjmujemy płatności w gotówce w Polskich Złotych (PLN), a także kartami płatniczymi i kredytowymi.

Czy przychodząc do Klinik ADENTAL po raz pierwszy muszę dostarczyć dokumentację medyczną od dentysty, u którego leczyłem się poprzednio?

Nie jest to konieczne. Pierwsza wizyta w ADENTAL rozpoczyna się konsultacją ze stomatologiem. Wtedy też wykonujemy wszystkie niezbędne badania diagnostyczne oraz przeprowadzamy wywiad z Pacjentem.

Jestem w ciąży i dokucza mi ból zęba, co powinnam zrobić?

Zapraszamy do ADENTAL. Zdrowie jamy ustnej i zębów w ciąży jest bardzo ważne, dlatego nie należy unikać wizyt u dentysty, szczególnie, kiedy pojawia się ból. Zarówno leczenie jak i zastosowanie znieczuleń jest w pełni dozwolone, zastosowanie znieczuleń miejscowych nie ma wpływu na dziecko, a nasi specjaliści mają duże doświadczenie w leczeniu kobiet w ciąży.

Czy przed podjęciem leczenia będę znać jego koszty?

Tak. Podczas konsultacji lekarz szczegółowo omawia możliwości leczenia od strony medycznej i technicznej, biorąc pod uwagę oczekiwania oraz preferencje Pacjenta. Na podstawie wszystkich zebranych informacji, dokładnego badania oraz kompleksowej diagnostyki radiologicznej przygotowujemy dla Państwa plan leczenia oraz jego wycenę.

Czy dziecko może przyjść na wizytę z inną osobą niż Rodzic?

Pacjenci niepełnoletni, zgodnie z aktualnie obowiązującym prawem, mogą korzystać z usług ADENTAL tylko pod opieką prawnego opiekuna.

W jaki sposób mogę dowiedzieć się kiedy przyjmuje określony lekarz?

Pod numerami telefonów: Wrocław: 500-514-900 lub 71 394-27-19

Jelcz-Laskowice: 500-526-900 lub 71 318-21-21

Jak długo po założeniu wypełnienia nie mogę jeść?

Zalecane jest, aby jedną godzinę po założeniu wypełnienia nie jeść oraz nie pić barwiących napojów.

 

Zaufali nam

Umów wizytę