Umów wizytę

Leczenie bezzębia

U pacjentów użytkujących przez wiele lat ruchome protezy całkowite bardzo często dochodzi do znacznych zaników kości. Proteza nie chce się trzymać, sprawia wiele trudności podczas jedzenia i mówienia, co skutkuje zdecydowanym pogorszeniem komfortu dla pacjenta. Aby poprawić utrzymanie takiej protezy bardzo dobrym rozwiązaniem jest wszczepienie dwóch implantów na wysokości zębów trzecich (kłów), a następnie zamocowanie tzw. Locatorów lub zatrzasków kulkowych, dzięki którym proteza stabilnie leży w jamie ustnej poprawiając przede wszystkim funkcjonalność oraz samopoczucie pacjenta.

Kolejnym bardzo często stosowanym rozwiązaniem jest koncepcja All-on-4™, która polega na umieszczeniu w szczęce lub żuchwie 4 implantów, a następnie przymocowaniu do nich odbudowy protetycznej. Umożliwia to bardzo stabilne i mocne utrzymanie naturalnie wyglądających zębów. Metoda ta pozwala na wszczepienie implantów u pacjentów nawet ze znacznym zanikiem kości.

Możesz znów cieszyć się pięknym uśmiechem z zębami, które będą wyglądały i funkcjonowały jak zęby naturalne, a co najważniejsze czuć się pewnie podczas jedzenia i mówienia.

Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy do kontaktu! tel. 500-514-900